Licencjonowane przewozy krajowe i międzynarodowe

Rozkład jazdy : Jastrzębie - Katowice - Jastrzębie

Kursy obsługiwane są od poniedziałku do piątku. Kursy oznaczone symbolem "SN" obsługiwane są również w soboty i niedziele!

Szanowny Kliencie godziny podane w rozkładzie jazdy są aktualne i nie wymagają potwierdzenia telefonicznego.

Bilety dostępne są u kierowcy przed odjazdem lub w przedsprzedaży na e-podroznik.pl

Odjazdy autobusów do Jastrzębia przez Żory, odbywają się z Katowic z przystanku przy ul. Piotra Skargi (przy byłej cukierni Hotelu Silesia). Zobacz więcej

  • Czas przejazdu z Jastrzębia do Katowic: 1 godz. 20 min.
  • Czas przejazdu z Żor do Katowic: 45 min.
  • Podany czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych jak i natężenia ruchu.

Z JASTRZĘBIA (Dworzec Główny) - DO KATOWIC

5:00 EM 6:00 EM SN 7:00 EM 7:30 K 9:00 EM SN10:00 EM11:00 EM11:30 K13:00 EM14:00 EM SN15:00 EM15:30 K17:00 EM18:00 EM SN

Z JASTRZĘBIA (Arki Bożka) - DO KATOWIC

5:05 EM 6:05 EM SN 7:05 EM 7:35 K 9:05 EM SN10:05 EM11:05 EM11:35 K13:05 EM14:05 EM SN15:05 EM15:35 K17:05 EM18:05 EM SN

Z JASTRZĘBIA (Dubielec) - DO KATOWIC

5:12 EM 6:12 EM SN 7:12 EM 7:42 K 9:12 EM SN10:12 EM11:12 EM11:42 K13:12 EM14:12 EM SN15:12 EM15:42 K17:12 EM18:12 EM SN

Z JASTRZĘBIA (Szeroka Kaplica) - DO KATOWIC

5:16 EM 6:16 EM SN 7:16 EM 7:46 K 9:16 EM SN10:16 EM11:16 EM11:46 K13:16 EM14:16 EM SN15:16 EM15:46 K17:16 EM18:16 EM SN

Z ŻOR (Bajerówka) - DO KATOWIC

5:23 EM 6:23 EM SN 7:23 EM 7:53 K 9:23 EM SN10:23 EM11:23 EM11:53 K12:03 EM SN13:23 EM14:23 EM SN15:23 EM15:33 EM SN15:53 K17:23 EM17:50 EM SN18:23 EM SN

Z ŻOR (Sąd) - DO KATOWIC

5:25 EM 6:25 EM SN 7:25 EM 7:55 K 9:25 EM SN10:25 EM11:25 EM11:55 K12:08 EM SN13:25 EM14:25 EM SN15:25 EM15:38 EM SN15:55 K17:25 EM17:55 EM SN18:25 EM SN

Z ŻOR (Centrum Przesiadkowe) - DO KATOWIC

5:29 EM 6:29 EM SN 7:29 EM 7:59 K 9:29 EM SN10:29 EM11:29 EM11:59 K12:15 EM SN13:29 EM14:29 EM SN15:29 EM15:43 EM SN15:59 K17:29 EM18:00 EM SN18:29 EM SN

Z KATOWIC - DO JASTRZĘBIA

7:00 EM 8:00 EM SN 9:00 EM 9:30 K11:00 EM12:00 EM SN13:00 EM13:30 K15:00 EM16:00 EM SN17:00 EM18:00 K19:00 EM20:00 EM SN

Z ŻOR (Centrum Przesiadkowe) - DO JASTRZĘBIA

7:50 EM 8:50 EM SN 9:50 EM10:20 K11:50 EM12:50 EM SN13:50 EM14:20 K15:50 EM16:50 EM SN17:50 EM18:50 K19:50 EM20:50 EM SN

Z ŻOR (Sąd) - DO JASTRZĘBIA

7:54 EM 8:54 EM SN 9:54 EM10:24 K11:54 EM12:54 EM SN13:54 EM14:24 K15:54 EM16:54 EM SN17:54 EM18:54 K19:54 EM20:54 EM SN

Z ŻOR (Bajerówka) - DO JASTRZĘBIA

7:56 EM 8:56 EM SN 9:56 EM10:26 K11:56 EM12:56 EM SN13:56 EM14:26 K15:56 EM16:56 EM SN17:56 EM18:56 K19:56 EM20:56 EM SN

SN - kursuje również w soboty i niedziele
T - tylko w soboty i niedziele
Ż - tylko do Żor
EM - kursy obsługiwane przez FHU Usługi Przewozowe Marcin Drabas
K - kursy obsługiwane przez Firmę Usługową Karol Drabas


Pobierz rozkład jazdy


Facebook
Przejdź do góry

Stosujemy pliki cookies.

Więcej szczegółów