Licencjonowane przewozy krajowe i międzynarodowe

Rozkład jazdy : Jastrzębie - Katowice - Jastrzębie

Kursy obsługiwane są od poniedziałku do piątku. Kursy oznaczone symbolem "SN" obsługiwane są również w soboty i niedziele!

Szanowny Kliencie godziny podane w rozkładzie jazdy są aktualne i nie wymagają potwierdzenia telefonicznego.

Bilety dostępne są u kierowcy przed odjazdem lub w przedsprzedaży na e-podroznik.pl

Odjazdy autobusów do Jastrzębia przez Żory, odbywają się z Katowic z ul. Piotra Skargi - tył domu handlowego „ŚLĄZAK” od strony rynku oraz z nowego Dworca Autobusowego przy ul. Sądowej. Zobacz więcej

  • Czas przejazdu z Jastrzębia do Katowic: 1 godz. 20 min.
  • Czas przejazdu z Żor do Katowic: 45 min.
  • Podany czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych jak i natężenia ruchu.

SN - kursuje również w soboty i niedziele
T - TYLKO w soboty i niedziele


Z JASTRZĘBIA (Dworzec Główny) - DO KATOWIC

5:00 6:00 SN 7:00 9:00 SN10:00 T11:0013:00 SN14:00 SN15:0016:00 SN17:0018:00 SN20:53 SN

Z JASTRZĘBIA (Arki Bożka) - DO KATOWIC

5:05 6:05 SN 7:05 9:05 SN10:05 T11:0513:05 SN14:00 SN15:0516:05 SN17:0518:00 SN20:48 SN

Z JASTRZĘBIA (Dubielec) - DO KATOWIC

5:12 6:12 SN 7:12 9:12 SN10:12 T11:1213:12 SN14:12 SN15:1216:12 SN17:1218:12 SN20:55 SN

Z JASTRZĘBIA (Szeroka Kaplica) - DO KATOWIC

5:16 6:16 SN 7:16 9:16 SN10:16 T11:1613:16 SN14:16 SN15:1616:16 SN17:1618:16 SN20:59 SN

Z ŻOR (Bajerówka) - DO KATOWIC

5:23 6:23 SN 7:23 9:23 SN10:23 T11:2312:03 SN13:23 SN14:23 SN15:2315:43 SN16:23 SN17:2318:23 SN21:06 SN

Z ŻOR (Sąd) - DO KATOWIC

5:25 6:25 SN 7:25 9:25 SN10:25 T11:2512:08 SN13:25 SN14:25 SN15:2515:45 SN16:25 SN17:2518:25 SN21:08 SN

Z ŻOR (Centrum Przesiadkowe) - DO KATOWIC

5:29 6:29 SN 7:29 9:29 SN10:29 T11:2912:15 SN13:29 SN14:29 SN15:2915:49 SN16:29 SN17:2918:29 SN21:12 SN

Z KATOWIC (ul.Piotra Skargi tył domu handlowego "ŚLĄZAK") - DO JASTRZĘBIA

7:00 8:00 SN 9:0011:00 SN12:00 T13:0015:00 SN16:00 SN17:0018:00 SN19:0020:00 SN

Z KATOWIC (Dworzec Autobusowy ul.Sądowa) - DO JASTRZĘBIA

7:05 8:05 SN 9:0511:05 SN12:05 T13:0515:05 SN16:05 SN17:0518:05 SN19:0520:05 SN

Z ŻOR (Centrum Przesiadkowe) - DO JASTRZĘBIA

7:50 8:50 SN 9:5011:50 SN12:50 T13:5015:50 SN16:50 SN17:5018:50 SN19:5020:50 SN

Z ŻOR (Sąd) - DO JASTRZĘBIA

7:54 8:54 SN 9:5411:54 SN12:54 T13:5415:54 SN16:54 SN17:5418:54 SN19:5420:54 SN

Z ŻOR (Bajerówka) - DO JASTRZĘBIA

7:56 8:56 SN 9:5611:56 SN12:56 T13:5615:56 SN16:56 SN17:5618:56 SN19:5620:56 SN

SN - kursuje również w soboty i niedziele
T - TYLKO  w soboty i niedziele


Pobierz rozkład jazdy


Facebook
Przejdź do góry

Stosujemy pliki cookies.

Więcej szczegółów