Aby otrzymywać informacje o nowych ofertach i zmianach w rozkładzie jazdy prosimy wpisać swój adres e-mail.
Wisła - Katowice - Wisła

ODJAZDY AUTOBUSÓW DO WISŁY PRZEZ ŻORY ODBYWAJĄ SIĘ Z KATOWIC
UL. P. SKARGI. Autobusy kursują codziennie (7 dni w tygodniu).

SZANOWNY KLIENCIE GODZINY PODANE W ROZKŁADZIE JAZDY SĄ AKTUALNE I NIE WYMAGAJĄ POTWIERDZENIA  TELEFONICZNEGO.

BILETY DOSTĘPNE SĄ U KIEROWCY PRZED ODJAZDEM LUB W PRZEDSPRZEDAŻY NA 
e-podroznik.pl

ODJAZDY Z KATOWIC w kierunku Jastrzębia, Wisły, Wodzisławia będą z przystanku na ul. Piotra Skargi przy byłej cukierni Hotelu Silesia. Zobacz mapkę

Tymczasowy rozkład jazdy 

Kursy obsługiwane 7 dni w tygodniu (również soboty i niedziele).


Trasy:

Z Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA) - do Wisły Dworzec Autobusowy

08:00

12:00

14:00

17:30

Z Katowic Dworzec Autobusowy stanowisko nr.1 - do Wisły

08:10

14:10

z Żor Centrum Przesiadkowe - do Wisły Dworzec Autobusowy

08:50

12:45

14:50

18:15

z Żor Sąd - do Wisły Dworzec Autobusowy

08:55

12:50

14:55

18:20

z Żor Bajerówka - do Wisły Dworzec Autobusowy

09:00

12:55

15:00

18:25

z Jastrzębia (Dworzec Główny) - do Wisły

09:20

z Jastrzębia (Arki Bożka) - do Wisły

09:25

z Pawłowic (Centrum Targ) - do Wisły Dworzec Autobusowy

09:40

13:05

15:10

18:35

ze Skoczowa (Dworzec Autobusowy) - do Wisły Dworzec Autobusowy

10:00

13:25

15:30

18:55

z Ustronia (Skrzyżowanie) - do Wisły Dworzec Autobusowy

10:10

13:35

15:40

19:05

z Ustronia (Centrum) - do Wisły Dworzec Autobusowy

10:12

13:37

15:42

19:07

z Ustronia (Polana) - do Wisły Dworzec Autobusowy

10:17

13:42

15:47

19:12

z Wisły Dworzec Autobusowy - do Katowic ul.Piotra Skargi

11:10

14:40

17:00

19:50

z Ustronia (Polana) - do Katowic ul.Piotra Skargi

11:15

14:45

17:05

19:55

z Ustronia (Centrum) - do Katowic ul.Piotra Skargi

11:20

14:50

17:10

20:00

z Ustronia (Skrzyżowanie) - do Katowic ul.Piotra Skargi

11:22

14:52

17:12

20:02

ze Skoczowa (Dworzec Autobusowy) - do Katowic ul.Piotra Skargi

11:33

15:03

17:23

20:13

z Pawłowic (Centrum Targ) - do Katowic ul.Piotra Skargi

11:53

15:23

17:43

20:33

z Jastrzębia (Arki Bożka) - do Żor

20:48

Z Jastrzębia (Dworzec Główny) - do Żor

20:53

z Żor Bajerówka - do Katowic ul.Piotra Skargi

12:03

15:33

17:50

z Żor Sąd - do Katowic ul.Piotra Skargi

12:08

15:38

17:55

z Żor Centrum Przesiadkowe - do Katowic ul.Piotra Skargi

12:15

15:43

18:00


 JŻ - kurs tylko do Żor przez Jastrzębie

Pobierz rozkład jazdy w wersji PDF