Aby otrzymywać informacje o nowych ofertach i zmianach w rozkładzie jazdy prosimy wpisać swój adres e-mail.
Wisła - Katowice - Wisła

ODJAZDY AUTOBUSÓW DO JASTRZĘBIA I WISŁY PRZEZ ŻORY ODBYWAJĄ SIE Z KATOWIC UL. P. SKARGI . Autobusy kursują codziennie (7 dni w tygodniu) za wyjątkiem 25 grudnia i pierwszego dnia Świąt Wielkanocnych.

SZANOWNY KLIENCIE GODZINY PODANE W ROZKŁADZIE JAZDY SĄ AKTUALNE I NIE WYMAGAJĄ POTWIERDZENIA  TELEFONICZNEGO

NIE PROWADZIMY REZERWACJI BILETÓW.  BILETY DOSTĘPNE SĄ WYŁĄCZNIE U KIEROWCY PRZED ODJAZDEM.

ODJAZDY Z KATOWIC w kierunku Jastrzębia, Wisły, Wodzisławia będą z przystanku na ul. Piotra Skargi przy byłej cukierni Hotelu Silesia. Zobacz mapkę

 


Trasy:

Z Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA) do Wisły Dworzec PKS

06:55

08:00

10:05

14:10

15:20

16:50

z Żor PKS do Wisły Dworzec PKS

07:35

08:40

10:45

14:50

16:00

17:30

z Żor Sąd do Wisły Dworzec PKS

07:40

08:45

10:50

14:55

16:05

17:35

z Żor Bajerówka do Wisły Dworzec PKS

07:43

08:48

10:53

14:58

16:08

17:38

z Pawłowic Urząd Gminy do Wisły Dworzec PKS

07:53

08:58

11:03

15:08

16:18

17:48

z Skoczowa (Plac Stary Targ) do Wisły Dworzec PKS

08:13

09:18

11:23

15:28

16:38

18:08

z Ustronia (Skrzyżowanie) do Wisły Dworzec PKS

08:23

09:28

11:33

15:38

16:48

18:18

z Ustronia (Centrum) do Wisły Dworzec PKS

08:25

09:30

11:35

15:40

16:50

18:20

z Wisły Dworzec PKS Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:00

11:10

12:00

14:10

17:25

19:10

z Ustronia (Centrum) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:11

11:21

12:11

14:21

17:36

19:21

z Ustronia (Skrzyżowanie) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:13

11:23

12:13

14:23

17:38

19:23

z Skoczowa (Dworzec Autobusowy) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:23

11:33

12:23

14:33

17:48

19:33

z Pawłowic (Urząd Gminy) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:43

11:53

12:43

14:53

18:08

19:53

z Żor (Bajerówka) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:53

12:03

12:53

15:03

18:18

20:03

z Żor (Sąd) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:56

12:06

12:56

15:06

18:21

20:06

Żory PKS - Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

08:01

12:11

13:01

15:11

18:26

20:11


Ż - kurs Tylko do Żor

Rozkład jazdy dotyczy całego tygodnia oprócz 25 grudnia i pierwszego dnia świąt wielkanocnych.

Pobierz rozkład jazdy w wersji PDF