Aby otrzymywać informacje o nowych ofertach i zmianach w rozkładzie jazdy prosimy wpisać swój adres e-mail.
Wisła - Katowice - Wisła

ODJAZDY AUTOBUSÓW DO JASTRZĘBIA I WISŁY PRZEZ ŻORY ODBYWAJĄ SIE Z KATOWIC UL. P. SKARGI . Autobusy kursują codziennie (7 dni w tygodniu) za wyjątkiem 25 grudnia i pierwszego dnia Świąt Wielkanocnych.

SZANOWNY KLIENCIE GODZINY PODANE W ROZKŁADZIE JAZDY SĄ AKTUALNE I NIE WYMAGAJĄ POTWIERDZENIA  TELEFONICZNEGO

NIE PROWADZIMY REZERWACJI BILETÓW.  BILETY DOSTĘPNE SĄ WYŁĄCZNIE U KIEROWCY PRZED ODJAZDEM.

ODJAZDY Z KATOWIC w kierunku Jastrzębia, Wisły, Wodzisławia będą z przystanku na ul. Piotra Skargi przy byłej cukierni Hotelu Silesia. Zobacz mapkę

ROZKŁAD NA ŚWIĘTA PATRZ AKTUALNOŚCI !


Trasy:

Z Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA) do Wisły Dworzec PKS

07:00

08:00

10:05

14:10

15:20

17:00

Z Katowic Dworzec Autobusowy stanowisko nr.1 do Wisły

07:05

08:05

10:10

14:15

15:25

17:05

z Żor PKS do Wisły Dworzec PKS

07:45

08:45

10:30

14:55

16:05

17:45

z Żor Sąd do Wisły Dworzec PKS

07:50

08:50

10:35

15:00

16:10

17:50

z Żor Bajerówka do Wisły Dworzec PKS

07:53

08:53

10:38

15:03

16:13

17:53

z Pawłowic (Centrum Targ) do Wisły Dworzec PKS

08:03

09:03

10:48

15:13

16:23

18:03

z Skoczowa (Plac Stary Targ) do Wisły Dworzec PKS

08:23

09:23

11:08

15:33

16:43

18:23

z Ustronia (Skrzyżowanie) do Wisły Dworzec PKS

08:33

09:33

11:18

15:43

16:53

18:33

z Ustronia (Centrum) do Wisły Dworzec PKS

08:35

09:35

11:20

15:45

16:55

18:35

z Wisły Dworzec PKS Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:00

11:10

12:00

14:00

17:15

19:10

z Ustronia (Centrum) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:11

11:21

12:11

14:11

17:26

19:21

z Ustronia (Skrzyżowanie) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:13

11:23

12:13

14:13

17:28

19:23

z Skoczowa (Dworzec Autobusowy) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:03

11:33

12:23

14:23

17:38

19:33

z Pawłowic (Centrum Targ) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:23

11:53

12:43

14:43

17:58

19:53

z Żor (Bajerówka) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:33

12:03

12:53

14:53

18:08

20:03

z Żor (Sąd) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:36

12:06

12:56

14:56

18:11

20:06

Żory PKS - Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:41

12:11

13:01

15:01

18:16

20:11


Ż - kurs Tylko do Żor

Rozkład jazdy dotyczy całego tygodnia oprócz 25 grudnia i pierwszego dnia świąt wielkanocnych.

ROZKŁAD NA ŚWIĘTA PATRZ AKTUALNOŚCI !

Pobierz rozkład jazdy w wersji PDF