Aby otrzymywać informacje o nowych ofertach i zmianach w rozkładzie jazdy prosimy wpisać swój adres e-mail.
Wisła - Katowice - Wisła

ODJAZDY AUTOBUSÓW DO JASTRZĘBIA I WISŁY PRZEZ ŻORY ODBYWAJĄ SIE Z KATOWIC UL. P. SKARGI . Autobusy kursują codziennie (7 dni w tygodniu) za wyjątkiem 25 grudnia i pierwszego dnia Świąt Wielkanocnych.

SZANOWNY KLIENCIE GODZINY PODANE W ROZKŁADZIE JAZDY SĄ AKTUALNE I NIE WYMAGAJĄ POTWIERDZENIA  TELEFONICZNEGO

NIE PROWADZIMY REZERWACJI BILETÓW.  BILETY DOSTĘPNE SĄ WYŁĄCZNIE U KIEROWCY PRZED ODJAZDEM.

ODJAZDY Z KATOWIC w kierunku Jastrzębia, Wisły, Wodzisławia będą z przystanku na ul. Piotra Skargi przy byłej cukierni Hotelu Silesia. Zobacz mapkę

ROZKŁAD  JAZDY 20.06.2019R BOŻE CIAŁO PATRZ AKTUALNOŚCI


Trasy:

Z Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA) do Wisły Dworzec PKS

07:00

08:00

10:05

14:10

15:20

17:00

Z Katowic Dworzec Autobusowy stanowisko nr.1 do Wisły

07:05

08:05

10:10

14:15

15:25

17:05

z Żor PKS do Wisły Dworzec PKS

07:40

08:40

10:45

14:50

16:00

17:40

z Żor Sąd do Wisły Dworzec PKS

07:45

08:45

10:50

14:55

16:05

17:45

z Żor Bajerówka do Wisły Dworzec PKS

07:48

08:48

10:53

14:58

16:08

17:48

z Pawłowic (Centrum Targ) do Wisły Dworzec PKS

07:58

08:58

11:03

15:08

16:18

17:58

z Skoczowa (Plac Stary Targ) do Wisły Dworzec PKS

08:18

09:18

11:23

15:28

16:38

18:18

z Ustronia (Skrzyżowanie) do Wisły Dworzec PKS

08:28

09:28

11:33

15:38

16:48

18:28

z Ustronia (Centrum) do Wisły Dworzec PKS

08:30

09:30

11:35

15:40

16:50

18:30

z Wisły Dworzec PKS Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:00

11:10

12:00

14:00

17:15

19:10

z Ustronia (Centrum) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:11

11:21

12:11

14:11

17:26

19:21

z Ustronia (Skrzyżowanie) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:13

11:23

12:13

14:13

17:28

19:23

z Skoczowa (Dworzec Autobusowy) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:23

11:33

12:23

14:23

17:38

19:33

z Pawłowic (Centrum Targ) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:43

11:53

12:43

14:43

17:58

19:53

z Żor (Bajerówka) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:53

12:03

12:53

14:53

18:08

20:03

z Żor (Sąd) Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

07:56

12:06

12:56

14:56

18:11

20:06

Żory PKS - Do Katowic ul.Piotra Skargi (przy Dawnym Hotelu SILESIA)

08:01

12:11

13:01

15:01

18:16

20:11


Ż - kurs Tylko do Żor

Rozkład jazdy dotyczy całego tygodnia oprócz 25 grudnia i pierwszego dnia świąt wielkanocnych.

 

Pobierz rozkład jazdy w wersji PDF