Aby otrzymywać informacje o nowych ofertach i zmianach w rozkładzie jazdy prosimy wpisać swój adres e-mail.

Zmiana Lokalizacji Przystanku w Katowicach !

05-07-2019

Wszystkie autobusy firmy Drabas na linii Jastrzębie-Zdrój→Katowice odjeżdżają z przystanków w Jastrzębiu 10 minut wcześniej.Zmiany spowodowane są remontami dróg w Jastrzębiu i obowiązują do odwołania. Tymczasowe przeniesienie przystanku ul. Piotra SkargiW dniach od 12.08.2019 do 30.08.2019 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Piotra Skargi w związku z rozbiórką części wysokiej Hotelu Silesia. Przystanki znajdujące się na ul. Piotra Skargi zostaną przeniesione tymczasowo na ul. Mickiewicza (ulica równoległa do ul. Piotra Skargi).

Ważna informacja

Wszystkie autobusy firmy Drabas na linii Jastrzębie-Zdrój→Katowice odjeżdżają z przystanków w Jastrzębiu 10 minut wcześniej niż zaznaczono w rozkładzie. Z przystanków Żory autobusy odjeżdżają zgodnie z rozkładem. Zmiany spowodowane są remontami dróg w Jastrzębiu i obowiązują do odwołania.

Przepraszamy za utrudnienia.

 

Tymczasowe przeniesienie przystanku ul. Piotra Skargi

W dniach od 12.08.2019 do 30.08.2019 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Piotra Skargi w związku z rozbiórką części wysokiej Hotelu Silesia. Przystanki znajdujące się na ul. Piotra Skargi zostaną przeniesione tymczasowo na ul. Mickiewicza (ulica równoległa do ul. Piotra Skargi).